Key account manager (csomagolóipar)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Pest megye
Contract type
full-time

Ügyfelünk multinacionális vállalat, akik közel 17 éve kezdték meg működésüket Magyarországon.

Komplett ipari csomagoló anyag tervező és gyártó vállalatként a legfontosabb számukra, hogy a vevőik elvárásait teljes egészében kielégítsék.

Jelenleg bővítés céljából keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

KEY ACCOUNT MANAGER (CSOMAGOLÓIPAR)

Feladatok:

  • Új értékesítési csatornák feltérképezése, ügyfélkör bővítése Magyarországon
  • Folyamatos kapcsolattartás az új vevőkkel, üzletfejlesztés,
  • Key account manager-ként a cég jelenlegi kiemelt ügyfeleivel történő kapcsolattartás,
  • Ügyfelek esetleges problémáinak a megoldása,
  • Éves szerződések előkészítése, letárgyalása, megvalósítása, nyomon követése,
  • Árajánlatok készítésében részvétel,
  • Forgalmi-, aktivitás- és költségtervek készítése,
  • Értékesítési terv kidolgozása éves szinten,
  • Új együttműködési lehetőségek kidolgozása és menedzselése,
  • Piaci versenykörnyezet figyelemmel kísérése.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség (előny a közgazdasági végzettség),
  • Papír vagy csomagolóipari területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat értékesítésben,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség,
  • Még egy idegen nyelv ismerete,
  • Külföldi utazási hajlandóság,
  • Több mint 5 éves tapasztalat értékesítésben papír vagy csomagolóipari területen,
  • Multinacionális környezetben szerzett értékesítési tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Jutalék rendszer,
  • Motiváló, szakmai fejlődést biztosító környezet várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!
  • Elsősorban olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik nyitottak az országos értékesítői munkavégzésre!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)