Quality team leader

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk prémium kategóriás tisztítóberendezések gyártásával foglalkozó, skandináv tulajdonú multinacionális vállalat.
A cég alapítója egy villamosmérnök, akinek az álma kezdettől fogva az volt, hogy lesz egy nemzetközi vállalata, ami árucikkeket értékesít az egész világon.
1906-ban ő alapította a céget, és elkezdett motorokat gyártani különböző eszközök meghajtására.
Az álma valóra vált, jelenleg a cég több, mint 100 országban van jelen kiváló minőségű termékeivel.

Jelenleg a minőségbiztosítási csapatuk VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TERÜLETRE keres új kollégát az alábbi pozícióba:

QUALITY TEAM LEADER

Feladatok:

  • A késztermékek végellenőrzésének irányítása, szervezése,
  • A késztermék ellenőrök szakmai irányítása, támogatása,
  • Vevői reklamációk kezelése,
  • A termékre vonatkozó visszajelzések és reklamációkkal kapcsolatos ügyintézés,
  • Az ellenőrzési utasítások aktualizálása, karbantartása,
  • Projektek támogatása minőségügyi szempontból, annak minőségirányítási rendszerének kialakítása,
  • A gyártási folyamatok fejlesztése minőségi szempontból,
  • Végellenőrzési mutatószámok mérése, jelentése, javaslattétel a célkitűzésekre,
  • Szükség esetén támogatás a termelésben jelentkező reklamációk és zárolások kezelésére,
  • A változás értesítők követése és az információ továbbítása az ellenőrök felé,
  • Jelentések készítése,
  • Végellenőrzési folyamatok, Végellenőrzési területek fejlesztése,
  • Figyelemmel kísérni és csökkenteni a gyártási selejteket,
  • Visszacsatolást ad a vevői reklamációkról a gyártás felé.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai műszaki végzettség (gépészmérnök vagy villamosmérnök),
  • Quality területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat műszaki termékeket gyártó cégnél,
  • Minőségügyi módszerek, eszközök ismerete,
  • Legalább 1 éves tapasztalat quality csapat irányításában,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek.

Előnyök:

  • Integrált vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat,
  • SAP ismeret,

Juttatások, ajánlat:

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Vevői minőségbiztosítás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Gyártásközi minőségbiztosítás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségügyi vezető

Egyéb információk:

  • Amennyiben érdeklődését felkeltette a pozíció, úgy várjuk angol és magyar nyelvű önéletrajzát!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem