Szoftverfejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretnél egy fiatal, összetartó csapat új tagja lenni? Szoftverfejlesztőként szeretnél tapasztalataidat kamatoztatva szakmailag fejlődni? Mindezt modern, minőségi munkakörnyezetben képzeled el?

Jó helyen jársz! Olvass tovább, mert Téged keresünk!

Ki a megbízónk?

Partnerünk taneszközöket, oktatási anyagokat forgalmazó, stabil háttérrel és biztos vevőkörrel rendelkező cég, csapatunk bővítése céljából szoftverfejlesztő munkakörbe keres új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

SZOFTVERFEJLESZTŐ

Milyen feladat vár Rád?

  • Cross-platform applikációk fejlesztése

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Technológiai ismeretek: html, css, javascript, github, npm, webpack, es6
A pozíció betöltéséhez előny, de nem feltétel:
  • Linux
  • Webcomponents

Mi jár a munkádért cserébe?

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség
  • Modern, minőségi munkakörnyezet
  • Családias, vidám légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Megbecsülés
  • Fiatal, lelkes, lendületes és összetartó csapat
  • Sportolási lehetőség

A munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!