Területi képviselő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Somogy
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Van műszaki értékesítésben szerzett tapasztalatod?
Könnyen teremtesz kapcsolatokat?
Akkor TÉGED keresünk!

Ügyfelünk Magyarország vezető villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, mely 31 szaküzletével és 2 webáruházával már 26 éve meghatározó szereplője a villamossági piactérnek. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ

Régió: Somogy megye

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása, megnyerése, szerződések előkészítése,
  • Meglévő ügyfelek terv szerinti látogatása,
  • Árajánlatok készítése,
  • Szakmai segítségnyújtás - szükség esetén gyártók, termékfelelősök bevonásával,
  • Futó projektek nyomon követése, kezelése, problémamegoldás,
  • Együttműködési szerződések megkötése,
  • Bolti értékesítés eseti jelleggel,
  • Értékesítési célok elérése, telephely támogatása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettséged van,
  • Rendelkezel minimum 2 éves tapasztalattal műszaki termékek értékesítésében,
  • Megbízható vagy és pontos a munkavégzésed,
  • Van B kategóriás jogosítványod és vezetési rutinod,
  • Minimum alapszintűek a számítástechnikai ismereteid,
  • Kiváló a kommunikációs és a kapcsolatteremtő képességed.

Előnyök:

  • Középfokú villamosipari és/vagy kereskedelmi végzettséggel rendelkezel,
  • Van tapasztalatod villamossági anyagok értékesítésében,
  • Már van szakmai vevőköröd.

Juttatások, ajánlat:

  • Dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lehetsz biztos vállalati háttérrel,
  • Hosszú távon számítunk a munkádra,
  • Versenyképes fizetés és juttatási rendszer vár,
  • Biztosítjuk a munkához szükséges CÉGES AUTÓT, laptopot és telefont.

Munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

Egyéb információk:

  • Munkaidő: napi 8 óra,
  • Munkavégzés helye: Kaposvár és vonzáskörzete,
  • Szerződés jellege: határozatlan idejű.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kérjük szakmai önéletrajzoddal, valamint bérigényed megjelölésével pályázz!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest