Php fejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk egy 20 éves múltú, nemzetközi piacokon is sikeres, budapesti és dubai irodával rendelkező, innovatív rendezvényinformatikai szoftverekkel foglalkozó vállalkozás. A cég különleges informatikai megoldásai nagyon népszerűek és az ebből fakadó folyamatos növekedés miatt keresünk most számukra tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

PHP FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Web alapú szoftverfejlesztés,
  • Web applikáció fejlesztés.

Elvárások:

  • Minimum középfokú informatikai végzettség,
  • Legalább 2-4 éves fejlesztési tapasztalat webes PHP, HTLM5-ben, CSS-ben, MySQL vagy MSSQL adatbázisokban,
  • Alap szintű angol nyelvtudás (szakmai dokumentáció megértéséhez).

Előnyök:

  • Egyetemi vagy főiskolai informatikai végzettség,
  • Készségszintű jQuery ismeret,
  • Mobil alkalmazás fejlesztői gyakorlat iOS vagy Android operációs rendszeren,
  • Valamely webes keretrendszer ismerete (pld. CodeIgniter),
  • WEB GL ismeret / 3D ismeret, CMS rendszerek ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • A szakember szaktudásához és érdeklődési köréhez igazodó, nagyon változatos, izgalmas fejlesztési feladatok,
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség,
  • Nemzetközi projektekben történő részvétel,
  • Versenyképes jövedelem várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Sitebuilder (PHP / HTML / JS)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest