Projekt menedzser (építészmérnök/építőmérnök)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Budapest belvárosának szívében található, nemzetközi hátterű, beruházási tanácsadó cég, hosszú távú munkavégzésre keres munkatársat,

PROJEKT MENEDZSER (ÉPÍTÉSZMÉRNÖK/ÉPÍTŐMÉRNÖK)
munkakörbe.
Feladatok:
Építési beruházások (iroda, üzlet, és ipari) megvalósítása során végzett:
Tervezési és teljes körű projekt menedzsment -
  • egyeztetés a projekt résztvevőkkel, tárgyalások levezetése
  • projekt folyamatok koordinálása
  • ütemterv készítése és folyamatos nyomon követése
  • riportok készítése a megbízó részére
Költség menedzsment -
  • a projekt megvalósításában résztvevő cégek tenderezésének teljeskörű koordinációja, tanácsadás a megbízó részére
  • a megvalósítás folyamán a költség vonatkozású projekt folyamatok követése
  • riportok készítése
Elvárások:
  • Építőmérnök/építészmérnök végzettség
  • 2-3 év építőiparban szerzett tapasztalat kivitelezésben és/vagy előkészítésben
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás (munkavégzés során napi használat)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • AutoCad ismerete
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Modern, exkluzív irodai környezet
  • Izgalmas, kihívást jelentő, magas költségvetésű projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület
Jelentkezéséhez kérjük, küldje el frissített, magyar és angol nyelvű önéletrajzát!