Ehs koordinátor

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

MEGBÍZÓNK MUNKA-TŰZ-KÖRNYEZETVÉDELMI ÉS BIZTONSÁGTECHNIKAI MÉRNÖKIRODA.

Csapatukba keresünk új munkatársat
EHS KOORDINÁTOR
pozícióba.
Amit rád bíznánk:
  • Biztonsági és egészségvédelmi koordinátori feladatok ellátása kiemelt építkezéseken, multinacionális környezetben
  • Munkavédelmi oktatások megtartása
  • Részvétel a napi, heti EHS auditokon
  • Munkahelyek ellenőrzése munkavédelmi szempontból
  • Munkavédelmi dokumentációk készítése
  • Üzemi balesetek kivizsgálása, jelentése, jegyzőkönyv készítése
  • A megrendelő vezetésének folyamatos tájékoztatása, jelentések készítése
  • Kockázatértékelések készítése
  • Hatóságokkal és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Egyéb szakmai feladatok
Amit kérünk:
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás előny
  • Minimum munkavédelmi technikusi végzettség vagy továbbképzésben való részvételi hajlandóság
  • Konfliktuskezelési képesség
  • Rugalmasság
  • Elhivatottság a szakma iránt
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű felhasználói ismeretek: MS Office, kiemelten MS Excel
Ami előnyt jelent a munkavégzéshez:
  • Kivitelezési területen szerzett, releváns tapasztalat
  • Csapatmunka
  • Proaktivitás
  • Logikus, rendszerszemléletű gondolkodásmód
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási rendszer
  • Telefon, számítógép
  • Szükség esetén utazás és szállás biztosítása
  • Hosszú távú projekt(ek), támogató környezet
  • Dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség és kihívások a napi munka során
Munkavégzés helye:
  • Komárom-Esztergom megye, Pest megye
Ha szeretnél multinacionális környezetben tapasztalatot szerezni, jelentős kivitelezési projekteken részt venni, és megfelelsz a fent leírtaknak, várjuk jelentkezésed a rendszerünkön keresztül.