Mérnök üzletkötő (ipari automatizálás, célgép gyártás)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest
Munkaidő
teljes munkaidő

Gyorsan bővülő magyar tulajdonú, fiatalos vezetési stílusú cég várja új munkatársát az alábbi munkakörbe:

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

Milyen elvárásoknak kell megfelelni?

  • Műszaki felsőfokú végzettség (preferáltan gépészmérnök)

  • 1,5 év értékesítésben szerzett tapasztalat ipari automatizálás területén (vagy tervezői tapasztalat)

  • Kereskedelmi árazásban való jártasság

  • Jó kommunikációs készség, jó megjelenés, határozott fellépés

  • Proaktivitás

Milyen feladatok várják az új munkatársat?

  • Új partnerek felkutatása és kapcsolattartás

  • Tárgyalások lefolytatása, levezetése

  • Árajánlatok kidolgozása

  • Vevői igény felmérése mind szakmai, ill. üzleti szempontból (Proaktív műszaki kommunikáció az igényfelmérés során, esetenként azonnali reakció szükséges a specifikáció pontosításához)

  • Projekt összeállítása a vevői igények alapján (műszaki tartalom kidolgozása, időterv, stb.)

  • Teljes projekt időterv készítése (beleértve a tervezési, gyártási, telepítési időszükségletet)

  • Layout tervezés

  • Átadott gépek monitorozása

Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez:

  • Célgép tervezői tapasztalat

  • Autóipari célgép gyártásban eltöltött tapasztalat

  • Tapasztalat robotos célgépek és komplett robotcellák gyártásában

  • Tapasztalat összeszerelő, ellenőrző, hegesztő, jelölő célgépek területen

  • Kamerás rendszerek ismerete

  • Szállítópályás rendszerek ismerete

  • Angol nyelvtudás

Mit ajánl a cég?

  • Tapasztalatnak megfelelő alapbér + jutalék + céges autó

  • Előrelépési lehetőség

  • Rugalmas munkaidő

  • Támogató munkakörnyezet

  • Oktatások támogatása

Junior és Senior szakemberek jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Nagytarcsa, Országos

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!