Szervizes (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

A Törley Pezsgőpincészet Kft. Budapest, XXII. kerületi munkahelyre géplakatos/gépszerelő végzettségű munkatársat
SZERVIZES
munkakörbe.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Feladatok:
  • élelmiszer(ital)ipari gépjavítási és gépkarbantartási munkák végzése, főként borászati technológiai berendezések (szűrők, szivattyúk, szelepek stb.) szervizelése
  • gépi meghibásodások szakszerű javítása
  • hibafeltárás és hibaelhárítás
  • gépek, géprendszerek, gépelemek, mechanikus berendezések összeszerelése
  • új gépek, berendezések, eszközök üzembe helyezése
Elvárások:
  • szakirányú szakmunkás végzettség
  • önálló munkavégzés, de jó csapatmunkás is
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság
Előny:
  • élelmiszeripari karbantartásban szerzett tapasztalat, gyakorlat
  • minimum 2-3 éves gépkarbantartásban és hibakeresésben szerzett tapasztalat
  • hegesztői végzettség és/vagy hegesztési gyakorlatban szerzett tapasztalat (védőgázos / CO)

Amit ajánlunk:

  • változatos munkavégzés, versenyképes bérezés
  • teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony, egy műszakos
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXII. kerület
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltett érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal pályázzon!