Targoncavezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Nagyvasúti villamos felsővezeték építéssel foglalkozó Kft. azonnali belépéssel
keres szakmai tapasztalattal rendelkező

TARGONCAVEZETŐ

munkatársat, egy műszakos munkarendbe (6-14h-ig).
Feladatok:
  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Műhelyek közötti anyagok szállítása
  • Áruk, anyagok emelése, polcra helyezése és egyéb mozgatása
  • Épületen belül és kívüli targoncás anyagmozgatás
  • Diesel targoncák működtetése
Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Lakatos végzettség előny
  • Targoncavezetői bizonyítvány
  • Targoncavezetői tapasztalat legalább 3 év
  • Önálló és precíz munkavégzés, fizikai terhelhetőség
  • Rugalmasság
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria keret éves 350.000.-Ft. bruttó
  • Hosszú távú és  stabil munkalehetőség
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Családias, jó hangulatú légkör
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Jászberényi út
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!