Innovációs konzultáns (pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttértámogatást. Sikereik eredményeként bővülő csapatukba keresünk új kollégát

INNOVÁCIÓS KONZULTÁNS
pozícióba.

Akár pályakezdők, vagy tapasztaltabb jelentkezők jelentkezését is várjuk!
Ezek lesznek a feladataid:
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, előzetes igényfelmérés
  • Ügyfelek helyszíni látogatása (országosan), az adott fejlesztési igény megismerése
  • Az innovációs probléma feltárása, leírása
  • Stratégiai tervezés, projekt generálás
  • Közreműködés a kutatás-fejlesztési minősítés megszerzésében
  • Részvétel iparjogvédelmi eljárásokban
  • A projektek szakmai támogatása, menedzselése
Jelentkezz, ha megfelelsz az alábbi feltételeknek:
  • Természettudományi karon szerzett felsőfokú végzettség (preferáltan: fizika-matematika, fizika-kémia, fizika-biológia, fizika-informatika) - A természettudományos háttértudás elengedhetetlen az összetettebb problémák megértéséhez és szakszerű megfogalmazásához.
  • Nyitottság az innovációs terület, K+F projektek iránt
  • Elemző szemléletmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
Előny:
  • TDK tevékenység
  • K+F projektek területén szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Intenzív képzés a betanulási időszakban, pártfogó szakmai támogatásával
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Teljes munkaidős alkalmazotti státusz
  • Piacképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Igényes, belvárosi (5. kerület) iroda
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kulcsos autó biztosítása az ügyféllátogatásokhoz
Munkavégzés helye:
  • Budapest, V. kerület

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, kérem jelentkezéshez küldje el frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!