Értékesítő (gyémánt ékszer konzultáns)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Új Értékesítő Kollégákat keresünk egy budapesti exkluzív gyémánt ékszer bemutatóterembe.

Partnerünk küldetése, hogy életre szóló ékszereket, egyben emlékeket és értékeket alkosson, akár egyedi elképzelések alapján, melyek méltóak lehetnek egy emberi kapcsolat, érzelem, vagy egy pillanat megpecsételésére. Odafigyelve teremtenek kapcsolatot és értik meg Ügyfeleik igényeit. Igyekeznek élményt adni a számukra az ékszerek megtervezése, vagy kiválasztása során.

Ha Te is szívesen képviselnéd a márka küldetését, akkor jelentkezz azonnal!

Mit nyújt számodra a cég?

  • Exkluzív és luxus termékeket értékesíthetsz kimagasló szolgáltatással
  • Elegáns egyenruhában, exkluzív környezetben dolgozhatsz
  • Egy dinamikusan fejlődő csapat részese lehetsz, ahol számít a Te véleményed is
  • Lehetőséget adunk, hogy szakmailag folyamatosan fejlődj
  • Profi eszközökkel dolgozhatsz: saját íróasztal, céges számítógép, céges mobiltelefon
  • Korrekt fizetést és előrelépési lehetőséget biztosítunk
  • Az értékesítés során világmárkákat képviselhetsz
  • Akár hírességekkel is találkozhatsz és segíthetsz nekik megtalálni az álomékszert
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér, céges csapatépítő események (üdülések, vacsorák), szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Értékesítés (egyedi tervezésű, gyémánttal és egyéb drágakővel foglalt ékszerek értékesítése)
  • Vevői igények feltérképezése, kifogáskezelés, ajánlatok készítése
  • Bemutatóterem rendben tartása és fejlesztése
  • Ügyfélélmény növelése
  • Rendelések kezelése
  • Rendelésekkel kapcsolatos logisztika
  • Készletnyilvántartás
  • Rendelések csomagolása
  • Beszerzések ügyintézése
  • Adminisztráció papír alapon és digitális rendszerben egyaránt
  • Riportolás az Értékesítő Vezető felé

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Minimum 2-3 éves tapasztalat az értékesítés területén (erős értékesítői attitűd)
  • Kimagasló kommunikációs képesség
  • Nagy munkabírás, pörgős és lelkes személyiség
  • Középhaladó számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, Internet)
  • Precizitás és pontosság
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Mi jelenthet előnyt számodra jelentkezésed során?

  • Ékszer szakmában való jártasság
  • Kommunikációs végzettség
  • Értékesítő végzettség
  • Angol nyelvvizsga

Munkavégzés helye: BUDAPEST

Munkaidő: Heti 5 nap / Napi 8 óra (a beosztás tartalmaz szabad szombatokat is)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar illetve angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzoddal, motivációs leveleddel, referencia leveleddel.