Ingatlanértékesítő (Debrecen)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Debrecen
Munkaidő
teljes munkaidő

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba keresünk megbízónk a DUNA HOUSE számára 2 fő ambíciózus kollégát, 15 éve kiválóan működő Debrecen, Bem téri irodájába.
Értékesítőként dolgozik, vagy szeretné kipróbálni magát az ingatlanközvetítésben?
Egy biztonságos, szakmai háttérrel rendelkező munkahelyet keres?
Az ingatlanközvetítés szenvedély. Csak akkor kezdjen bele, ha olyan hivatást keres, ahol megvalósíthatja saját céljait úgy, hogy azzal ügyfeleit hozzásegíti álmaik teljesüléséhez.
Kinek ajánljuk, hogy csatlakozzon a Duna House csapatához?
  • Akinek fontos, hogy olyan csapatban dolgozzon, ahol számíthat a tapasztalt kollégák  együttműködésére és szakképzett mentorok és trénerek támogatására, megfelelő közeget talál a hálózatunkban.
  • Aki szereti a változatos munkavégzést, szeret emberekkel foglalkozni, ért az emberek nyelvén, szívesen segít olyan ügyfeleknek megtalálni álmai otthonát, akik ezen a pörgős piacon a Duna House által nyújtott segítséggel tudják ezt elérni, és mindezt úgy, hogy közben maga alakítja ki a saját munkatempóját és időbeosztását - az megtalálja számítását a Duna House-nál.
  • Akinek fontos, hogy legyen előre lépési lehetőség a munkája során és tudja, hogy van lehetőség a fejlődésre, hiszen vezetőink is kivétel nélkül tanácsadóként kezdték pályájukat - a Duna House Karrier programja ehhez kellő motivációt nyújt.

Elvárások:

  • Sikerorientáltság & teljesítmény centrikus személyiség
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Megnyerő, üzleties megjelenés
  • Debreceni lakos és debreceni helyismeret
  • Vállalkozói szemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Saját gépkocsi
  • Határozott fellépés
  • Optimizmus
  • Kitartás
Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Garantált jövedelem
  • 20 éves múlttal rendelkező professzionális háttér
  • Kellemes légkör, több éve együtt dolgozó összetartó csapat
  • Szakmai és vezetői karrierlehetőség
  • Mentori támogatás
  • Anyagi és emberi megbecsülés
Főbb feladatok:
  • Eladásra kínált ingatlanok felkutatása, megbízások felvétele
  • Használt és Új ingatlanok közvetítése
  • Ingatlanok hirdetése, bemutatása
  • Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel
  • Ingatlanvásárlási folyamat végig kísérése
Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Ha határozott, sikerorientált személynek érzi magát, aki kitartó, szorgalmas munkájával elismerésre és magas jövedelemre vágyik, küldje el  önéletrajzát!