Junior account manager

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél?

Rendelkezel 1-2 éves, marketingkommunikációs területen szerzett tapasztalattal?

Főiskolai diplomádat kereskedelem-marketing vagy kommunikáció és médiatudomány területen szerezted?

Motivál téged a változatos ügyfélkör és az előrelépési lehetőség?

Emellett szívesen részt vennél a kreatív ötletelésben is?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú, média-, reklám-, és PR ügynökség. Bővülő ügyfélkapcsolati csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

JUNIOR ACCOUNT MANAGER

Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?

  • Főiskolai/egyetemi, szakirányú diploma
  • 1-2 éves, marketingkommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office termékcsalád magabiztos használata
  • Ügyfél-orientált és kreatív gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precizitás

Előnyt jelent...

  • Reklámügynökségi tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Account managerek munkájának támogatása
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás, ügyféligények feldolgozása
  • Megrendelésekkel kapcsolatos információk rendszerezése, adminisztratív feladatok ellátása
  • Alvállalkozókkal történő napi szintű kapcsolattartás

Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?

  • Bejárás támogatás
  • BKV bérlet
  • 13. havi bér
  • All you can move sportkártya

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk szakmai önéletrajzoddal jelentkezésed rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: XII. kerület

Munkaidő: 9:00-18:00

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.