Konstruktőr - egyedi gyártási terület

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ha mérnökként olyan lehetőséget keres, ahol a tervezésen túl is nyomon tudja követni a termék megvalósulását és nagyobb kihívást lát az egyedi termékek megalkotásában, mint a standardizált tömeggyártásban, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Megbízónk manufakturális jelleggel kis szériás, egyedi kivitelezéssel foglalkozó gyártó cég, akik 2011-ben történt megalakulásuk óta töretlenül és dinamikusan növekednek. Tevékenységük eredményeként számos nagynevű hazai és nemzetközi cég számára gyártottak és kiviteleztek reklámfeliratokat, világító táblákat, belsőépítészeti dekorációs termékeket és installációkat. Jelenleg a sikeres, jó hangulatú csapatukba keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

KONSTRUKTŐR - EGYEDI GYÁRTÁSI TERÜLET

Feladatok:
  • Gyártmányok konstrukciós terveinek, gyártmánytervek elkészítése, gyárthatósági, statikai, szállíthatósági, szerelhetőségi, illetve nem utolsó sorban esztétikai szempontok figyelembevételével
  • Szükség szerint 3D modellek, 2D rajzok, valamint a darabjegyzék elkészítése
  • Gyártási dokumentációk összeállítása
  • Gyártmányok tervezésének előkészítése és a kiszállításig történő, egy projekt keretein belül történő koordinálása
  • A projektek koordinálásának részeként kiemelkedő feladat a társ területekkel (sales, projektmenedzsment, beszerzés, gyártás, minőség ellenőrzés) történő folyamatos kapcsolattartás és együttműködés
  • A gyártás közbeni konstrukció változások lemódosítása a rajzokon, illetve annak ledokumentálása
  • Gyártmányok önköltségi kalkulációinak elkészítése
Elvárások:
  • Építészmérnök, gépészmérnök vagy ipari termék és formatervező mérnök végzettség
  • Legalább 3 év egyedi gyártási területen szerzett tervezői tapasztalat - pl. egyedi világítástechnika, bútor, stb.
  • Magabiztos középfokú angol nyelvtudás elsősorban írás, olvasás, értés szintjén
  • Tervező programok magas szintű alkalmazott ismerete (preferáltan AutoCAD VAGY SolidWorks)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Esztétika és design iránti erős érdeklődés
  • Gyakorlatias technológiai megközelítés, kreativitás - az esztétikailag vonzó megoldások működőképessé tétele elsődleges fontosságú, akár váratlan megoldások révén
  • Nyitott, kiegyensúlyozott, érdeklődő személyiség
  • Folyamatos igény az önfejlesztésre, szaktudás bővítésére
Előny:
  • Reklámipari termékek gyártásában szerzett tapasztalat
  • Gyártmánytervezői tapasztalat
Amit kínál:
  • Kiemelkedő bérezés
  • Tiszta, rendezett, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Izgalmas, látványos, szakmai kihívást jelentő feladatok, nemzetközi ügyfélkör
  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Stabil hátterű cég
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, frissített magyar nyelvű anyaggal pályázzon!