Pénzügyi kontrolling munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Pest County
Contract type
full-time

Megbízónk egy gyorsan növekvő, innovatív, multinacionális, kisállateledelek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalatcsoport. Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található) működő telephelyére keressük kontrolling csapatuk új tagját

PÉNZÜGYI KONTROLLING MUNKATÁRS
munkakörbe.
Feladataid lesznek:
  • A vezetőség és a társosztályok igény szerinti ellátása információval, kimutatásokkal, statisztikákkal
  • Készletértékelési adatbázis összeállítása, javítása
  • Elemzések, ellenőrzési feladatok elvégzése
  • Transzferárak kalkulációja, a teljes transzferár-dokumentáció határidőre történő elkészítése.
  • Új folyamatok kidolgozása, bevezetése, ellenőrzése
  • A vállalatirányítási rendszer fejlesztésében való részvétel key userként
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai gazdasági végzettség (pénzügy/számvitel szakirány)
  • 3-5 év TERMELŐ VÁLLALATNÁL szerzett tapasztalat kontrolling területen
  • Excel magas szintű ismerete
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Erős elemzőkészség, pontos munkavégzés, terhelhetőség
Amit a cég kínál:
  • Stabil vállalati háttér - A cég anyavállalata több, mint 70 éves múlttal rendelkezik, Magyarországon pedig a 90-es évektől vannak jelen
  • Barátságos, vidám és profi csapat
  • Szakmai fejlődés
  • Alapbérezés mellett béren kívüli juttatások
  • Saját autóval való bejárás támogatása 15 Ft/ km
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Csévharaszt - Monor és Nyáregyháza mellett, M0-s autópályán keresztül könnyedén elérhetőek.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, pályázz frissített önéletrajzzal!

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.