Hűtőgépszerelő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Nagy múltú vállalkozás, budapesti munkavégzéssel keres HŰTŐGÉPSZERELŐ munkatársakat.

Rendelkezik hűtőgépszerelői vizsgával ?

Nem okoz gondot Önnek az önálló munkavégzés?

Szereti a kihívást jelentő feladatokat?

Amennyiben minden kérdésre IGEN a válasza JELENTKEZZEN mert ÖNT keressük!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Milyen feladatok várnak Önre?

  • kereskedelmi hűtőberendezések üzembe helyezése, javítása, karbantartása

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?

  • szakirányú középfokú végzettség
  • hűtőgépszerelői vizsga
  • önálló munkavégzés, magas terhelhetőség, mobilitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Milyen juttatásokra számíthat?

  • rendezett, biztos, korrekt munkakörnyezet
  • önálló, felelősségteljes és kihívást jelentő feladatok
  • felszerelt szervíz autó, informatikai infrastruktúra

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.