Szerviztechnikus

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szervíztechnikusok figyelem!

Vendéglátóipari berendezések piacán meghatározó szerepet betöltő vállalkozás, budapesti munkavégzéssel keres

Senior vagy Junior szervíztechnikus munkatársakat

Milyen feladatok várnak Önre ?

- ipari konyhatechnológiai berendezések javítása, karbantartása
- szerviz problémák komplex megoldása, hibakereséstől a dokumentálásig

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie az új munkatársnak ?
- elektromos szakirányú alap képzettség
- kiváló manuális szerelési képesség, precizitás
- önálló munkavégzés
- magas terhelhetőség
- mobilitás
- B kategóriás jogosítvány
Mi jelenthet előnyt a jelentkezése során?
- gázkészülék szerelői képesítés
- sütőipari, mosodai gépek szervizelésében szerzett tapasztalat
- angol - német nyelvtudás
Milyen juttatásokat kap munkájáért cserébe?
- alkalmazotti jogviszony
- korrekt, hosszú távú, biztos, munkahely
- felelősségteljes, kihívást jelentő összetett feladatok
- egyedülálló szakmai környezet, kiemelkedő fejlődési lehetőség
- külföldi tréningek, szakmai utak
- gépkocsi, telefon, notebook

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!