Építőipari értékesítő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ki a megbízónk, aki hirdet?

Ügyfelünk egy Stabilan 21 éve működő, Magyarországon kizárólagos forgalmazó, magyar tulajdonban lévő vállalat. Dinamikusan fejlődő csapatába keresünk építőipar területén jártas szakembert az alábbi pozícióba:

ÉPÍTŐIPARI ÉRTÉKESÍTŐ

Amennyiben:
  • Több éves építőipar területén szerzett értékesítési tapasztalatod kihasználva szeretnél hosszú távon elhelyezkedni
  • Nem jelent számodra problémát egy adatbázis kiépítése
  • Szívesen utazol Pest megyében, akár országosan is
  • Angol nyelvű levelek megírása sem jelent problémát

AKKOR JELENTKEZZ, MERT TE VAGY AZ, AKIT KERESÜNK!

Milyen feladataid lesznek?
  • A cég által forgalmazott termékek széleskörűen történő értékesítése kivitelezők számára
  • Adatbázis kiépítése
  • Marketing stratégia támogatása/kialakítása
  • A teljes termékpaletta értékesítése
  • Pontos és precíz adminisztráció vezetése
Mi vár rád?
  • Kiemelkedő juttatási csomag (versenyképes alapbér + értékesítési bónusz)
  • Rugalmas munkaidő
  • Családias hangulat
  • Céges autó magán használatra is

Munkavégzés helye:

  • Országos, elsősorban Budapest és Pest megye

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, pályázz rá szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!