Gyártómérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom
Munkaidő
teljes munkaidő

Befejezett mérnöki tanulmányokkal rendelkezel? Van már egy kis tapasztalatod gyártási területen? Szeretnél szakmailag fejlődni, az autóipari gyártás több területét is megismerni egy támogató, családias hangulatú környezetben?

Megbízónk szegmensében piacvezető, amerikai autóipari beszállító cég, Komárom-Esztergom megyei telephellyel. Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

GYÁRTÓ MÉRNÖK

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel felsőfokú mérnöki végzettséggel
  • Dolgoztál már gyártási területen
  • Van CAD/CAM tapasztalatod (Inventor)
  • Középfokon beszéled az angol nyelvet

A kiválasztásban előnyt jelent, de NEM FELTÉTEL:

  • PLC vezérlésű gépek kezelésében szerzett tapasztalat
  • SAP ismeretek

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Gyártási folyamatok támogatása
  • Karbantartás támogatása
  • LEAN folyamatok támogatása
  • CAD/CAM tervezés
  • PLC vezérelt gépek beállítása
  • Autóipari szabványok betartása

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Kiemelkedő mérnöki bérezést
  • Béren kívüli juttatásokat
  • Jó hangulatú munkakörnyezetet
  • Hosszú távú, stabil kereseti lehetőséget
  • Szakmai fejlődést

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz MAGYAR ÉS ANGOL nyelvű szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!