Sales manager (B2B szolgáltatás értékesítés)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk a világ vezető kintlévőségbiztosítója, akik 70 éve segítik a vállalkozásokat a tartós és fenntartható gazdasági növekedés elérésében. A vevői követelések kezelése terén - közel két évtizedes tapasztalatával - a vállalat Magyarországon is a piaci szereplők által elismert szakértőként működik. A megfelelő erőforrások birtokában bármilyen iparág, bármilyen méretű vállalat követeléskezelési igényeinek meg tudnak felelni, egyedi megoldási lehetőségeket kínálva minden ügyfelüknek.
Számukra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SALES MANAGER (B2B SZOLGÁLTATÁS ÉRTÉKESÍTÉS)
Feladatok:
  • Értékesítési csapat irányítása, koordinálása 8 fő (2 értékesítő, 3 account manager, 1 sales support, 2 back office adminisztrátor)
  • Értékesítési stratégiai kidolgozása, működtetése, riportálás
  • KPI-k meghatározása
  • Stratégiai partnerekkel való kapcsolattartás, új kapcsolatok kiépítése
  • Termék fejlesztés támogatása, piaci igények felmérése
  • Riportálás a vezetőség felé
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év nagy értékű B2B szolgáltatás/ termék értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Legalább 1 év vezetői tapasztalat értékesítési vezetőként/ csoportvezetőként
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt- bécsi központtal kell szorosan együtt működni
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Dinamikus, ambiciózus, eredményorientált személyiség
Előny:
  • Gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Biztosítási, banki, pénzügyi, céginformációs, követeléskezelési szolgáltatások, faktoring, lízing területen szerzett értékesítési tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Kihívásokkal teli és változatos tevékenység nemzetközi vállalati környezetben
  • Exkluzív, modern irodai környezet
  • Összetett juttatási csomag- kiemelkedő bónuszrendszer
  • Cégautó magánhasználattal
  • Rugalmas munkaidő és home- office lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Központ- Budapest, XIII. kerület és országos
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzát!