MSSQL fejlesztő (üzleti döntés támogató - banki informatikai terület)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk több, mint 20 éve van jelen a magyar piacon. Az egyik kiemelkedő termékük egy szoftvercsomag, amely megoldást nyújt kis-és középvállalkozások hitelezés területén felmerülő bármely feladatra.
Csapatukba keresünk új kollégát

MSSQL FEJLESZTŐ (ÜZLETI DÖNTÉS TÁMOGATÓ - BANKI INFORMATIKAI TERÜLET)
pozícióba.
Feladatok:
  • MSSQL alapú, pénzügyi adatbázis fejlesztése, karbantartása
  • Kapcsolattartás külső-belső programozó kollégákkal
  • Support feladatok ellátása
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség
  • Min. fél éves tapasztalat SQL/MSSQL fejlesztésben
  • Aktív, szakmai angol nyelvtudás
  • Webes technológiák ismerete
  • Objektum-orientált programozás alapismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban is
Előny:
  • ASP.NET / C# ismerete
  • HTML CSS, Javascript tapasztalat
  • Pénzügyi területek iránti nyitottság
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest XIII. kerület
Amennyiben szimpatikus Ön számára a lehetőség, úgy várjuk jelentkezését frissített, szakmai önéletrajza elküldésével!