Senior webfejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Van legalább 7 éves tapasztalatod webfejlesztésben?

Magas szinten ismered a JavaScript és PHP programnyelveket? Nyitott vagy Node.js-ben való fejlesztésekhez?

Szeretnél újabb technológiákat használni és széleskörű tapasztalatokat szerezni multinacionális környezetben?

Csatlakoznál egy kellemes, fiatalos környezetbe egy jól felszerelt, modern munkahelyen?

HA igennel válaszoltál a fenti kérdésekre, Téged keresünk jelentkezz most!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk egy világszinten ismert, multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata. Bővülő fejlesztői csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
SENIOR WEBFEJLESZTŐ
Milyen feladatok várnak Rád?
  • A meglévő web alapú rendszerek továbbfejlesztése
  • Új web alapú rendszerek tervezése, kivitelezése Node.js alapokon
  • A csapat tagjaként projektfeladatok ellátása

Milyen ismeretekkel kell rendelkezned?

  • Magas szintű JavaScript, PHP és kapcsolódó webes technológiák
  • CSS ismeret
  • TCP/IP hálózati ismeretek
  • HTTP-protokoll, CRUD és REST ismeret
  • MVC programtervezési minta ismeret

Előny, HA van:

  • Node.js fejlesztési tapasztalat
  • Verziókezelő rendszerek ismerete(SVN/GIT)
  • Single Page applikáció fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Tesztvezérelt fejlesztésben való jártasság
  • Websocket protokoll ismerete
  • SQL és NoSQL kezelésben szerzett tapasztalat(Oracle, Redis, MongoDB)

Mit kapsz munkád megbecsüléseként?

  • Biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezetet
  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőséget egy dinamikus csapat tagjaként
  • Egyénre szabott karrierutat, oktatási tervet-karriermenedzsmentet
  • Lehetőséget új innovatív projektekre önálló kidolgozással
  • Piacképes juttatási csomagot

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, magyar nyelvű szakmai önéletrajzoddal jelentkezz rá rendszerünkön keresztül!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.