Bérautó ügyintéző

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk egy autókölcsönző cég, mely vecsési irodájának bővítéséhez munkatársat keres az alábbi pozícióba:

BÉRAUTÓ ÜGYINTÉZŐ

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, a betanítás biztosított!

Jártasvagyazautókvilágában,nemfélszmegszólalniangolulésváltozatosmunkára
vágysz?
Szeretedajövős - menős,intézkedősmunkakörtésazönállóságot?
Szeretszvezetni?
Felelősséget tudsz vállalni egy fiatalos csapat tagjaként a munkádért és cégünk jó hírnevéért?
Igényes vagy és precíz az adminisztrációban?

Akkor Téged keresünk!

Feladatok:

  • Cégünkautóflottájánakbérbeadásáhozkapcsolódóteljeskörűtevékenység ellátása.
  • Gépkocsikátadás - átvétele,szükségesdokumentációkelkészítése.
  • Béreltautók biztosításaazelőírtminőségiállapotnakmegfelelően.
  • Megszokottpartnercégekkelkapcsolattartás, munkaszervezés. (autó külső - belső takarítás)
  • Érkező utasok fogadása, támogatása.

Elvárások:

  • Jártasság/érdeklődés az autók iránt
  • Elfogadható angol nyelvismeret (napi szintű használat)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Aktív személyiség

Juttatások, ajánlat:

  • Kellemes irodai munkakörnyezet a Liszt Ferenc repülőtér mellett
  • Fiatalos csapat
  • Rugalmas munkabeosztás (időnként éjszakai munkavégzés szükséges)
  • Kiemelkedő fizetés, éjszakai bónusz, egyéb juttatások

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Betanított-/Szak-/Fizikai munka
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Egyéb fizikai/szakmunka
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.