Gyárvezető (Győr)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk egy német tulajdonban lévő, nagy múltú vállalat, akik az iparág vezetői. Világszerte 33 országban vannak jelen, tűzálló falazatok és anyagok tervezésével és gyártásával foglalkoznak, egyénre szabott és innovatív megoldások biztosításával ügyfeleik számára.

Hozzájuk keresünk most a győri gyáruk élére
GYÁRVEZETŐ (GYŐR)
kollégát.
Feladatok:
  • A termelés, az adott gyártási terület teljes körű operatív módon történő irányítása
  • A gyártási folyamatok optimalizálása, fejlesztése
  • Stratégia kialakítása és végrehajtása a költséghatékonyságra tekintettel
  • Az üzemhez tartozó műszaki tevékenység (karbantartás, fejlesztés) irányítása
  • EHS és más vonatkozó jogszabályoknak való megfelelés biztosítása
  • Üzemi mutatók figyelése és a szükséges javító intézkedések meghozatala
  • Folyamatmutatók, statisztikák, előrejelzések és beszámolók készítése
  • Eredményesség biztosítása, készletszint optimalizálása
Elvárások:
  • Msc szintű mérnöki végzettség valamely műszaki területen
  • 3-5 év gyártásvezetésben szerzett tapasztalat műszaki területen - Fontos a folyamatok, karbantartási szükségletek ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret - szóban és írásban is napi szinten szükséges
  • Valamely vállalatirányítási rendszer, MS Office programok (kiemelten Excel) és AutoCAD program felhasználói szintű ismerete
  • Magabiztos vezetői attitűd, jó kommunikációs és problémamegoldó készség, pontos, precíz hozzáállás, erős analitkus készség, proaktivitás
Előny:
  • Német vagy francia nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Stabil vállalat, családias, jó hangulatú csapattal
  • Alapbérezés mellett 13. és 14 havi bérezés, cafeteria, bónusz lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség- lehetőség cégen belüli külföldi munkavégzésre
  • Angol nyelvképzés támogatása
  • Csapatépítő programok, kirándulások és vacsorák
Munkavégzés helye:
  • Győr
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített ANGOL nyelvű önéletrajzzal ÉS MOTIVÁCIÓS LEVÉLLEL jelentkezzen!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.