Pénzügyi asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk egy nemzetközi és belföldi fuvarozással foglalkozó cég. Számukra keresünk

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS
munkatársat.
Feladatok:
  • Pénzügyekkel kapcsolatos tevékenység ellátása
  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás
Elvárások:
  • Legalább középfokú pénzügyi vagy könyveléshez kapcsolódó végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Word/excel használatában szerzett gyakorlat nélkülözhetetlen
  • Megbízható és precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
Előny:
  • Fuvarozó cégben szerzett gyakorlat
Amit biztosítunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Családias munkahelyi légkör, jó fej kollégák
  • kiszámíthatóság, hosszú távú tervezhetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XV. kerület
Ha érdekel a lehetőség küldd el magyar nyelvű önéletrajzod!