Karosszéria műhelyvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest
Munkaidő
teljes munkaidő

Rendelkezik legalább 5 éves, gépjármű szerviz területen szerzett tapasztalattal?

Gépészmérnökként vagy műszaki menedzserként végzett az egyetemen?

Úgy érzi, rendelkezik olyan vezetői kompetenciákkal, amelyek segítségével képes lenne egy 30 fős csapat munkáját napi szinten koordinálni?

Ezen felül angolul is magabiztosan kommunikál?

Amennyiben magára ismert, JELENTKEZZEN, hiszen pont Önt keressük!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk egy majdnem 30 éves múltra visszatekintő osztrák - magyar vegyes vállalat 300 alkalmazottal. Legfőbb ügyfeleik a világ multinacionális autógyártói, ezek magyarországi vezér képviseletei és kereskedőhálózata.
A cég dinamikusan fejlődik, személyzetük Budaörsön és Kecskeméten gyarapodik, főként kék galléros munkavállalókból áll.
Csapatukba keresünk most új munkatársat, az alábbi pozíció betöltésére:
KAROSSZÉRIA MŰHELY VEZETŐ
Milyen feladatok várnak Önre?
  • Műszaki részleg munkájának szervezése, felügyelete, ellenőrzése
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Új üzleti megállapodások kötése
  • Az anyagbeszerzés szakmai felügyelete

Abban az esetben Ön a tökéletes jelölt, amennyiben...

  • Rendelkezik gépészmérnöki vagy műszaki menedzseri végzettséggel
  • Legalább 5 éves, gépjármű szerviz területen szerzett tapasztalata van - ennek nagy részét vezető beosztásban töltötte
  • Középfokú az angol (és/vagy német) nyelvtudása - az angol nyelvtudás a preferencia, a szervizleírások értelmezése miatt
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Üzleti szemléletmóddal és vezetői kompetenciákkal rendelkező személy
  • Ezen felül határozott, kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik, megoldás-orientált hozzáállású személyiség, kiváló szervezési képességgel

Milyen juttatásokat biztosít a cég a pozícióért cserébe?

  • Kiemelkedő alapbért
  • Cafeteriát
  • Mobiltelefont
  • Tanulmányutakat, konferenciákat, szakmai tréningeket - szükség szerint

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!