Beszerzési munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerem egy belga tulajdonban levő, hat közép-európai országban is jelen lévő, kimagasló minőségű egészségügyi, babaápolási és kozmetikai termékek forgalmazásával foglalkoznak.

Családias hangulatú csapatukba keressük új kollégájukat

BESZERZÉSI MUNKATÁRS
pozícióba.
Feladatok:
  • Rendelések feladása, nyomon követése
  • Rendelés forecast készítés statisztikai alapon
  • Raktárak közötti készletmozgás koordinálása
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Bejövő számlák rögzítése, ellenőrzése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1-2 év beszerzésben és/vagy készletgazdálkodásban szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Excel felhasználói szintű ismerete (pivot tábla, Fkeres függvény)
  • Kimagasló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Előny:
  • Gazdasági vagy logisztikai területen szerzett végzettség
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezési csomag (alapfizetés+cafeteria+bónusz)
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet, modern munkafeltételek, gyönyörű panoráma
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Margitsziget
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal pályázzon!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.