Operatív cégvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk alumínium dobozok visszagyűjtésére tervezett, 100 %-ig magyar fejlesztésű, automata berendezések forgalmazásával és üzemeltetésével foglalkozik. A Magyar Sörgyártók Szövetségének (MSSZ) felkérésére tervezte meg, készítette elő, és állította fel azt az inverz-logisztikai rendszert, melynek célja, hogy az alumínium-sörösdobozokat és egyéb alu-italdobozokat nagy arányban tudják anyagukban újrahasznosítani. E célból országszerte kb. 200 db visszaváltó automata üzemel. Céljuk, hogy egy környezettudatosabb gondolkodású társadalom jöhessen létre.
15 fős szerveztük élére keresünk
OPERATÍV CÉGVEZETŐ
pozícióba új kollégát.
Feladatok:
  • Cégvezetői feladatok ellátása, a cég képviselete bel- és külföldön, felelősség a cég jogszerű működéséért, operatív kérdésekben döntési jogkör (a tulajdonos szakmai támogatásával)
  • A vállalat felsővezetése által jóváhagyott üzleti célok teljesítése,  üzleti eredményeinek monitorozása
  • Az üzletfejlesztési projektek vezetése- Új piacok feltárása, sales tevékenység
  • Marketing terület taktikai irányítása
  • Üzemeltetési feladatok (begyűjtési logisztika) felügyelete
  • Személyes kapcsolattartás a cég partnereivel, felmerülő problémák megoldása
  • Heti, Havi, stb. adminisztrációs feladatok elvégzése; beszámolók, riportok készítése a menedzsment számára
  • Munkáltatói jogkör gyakorlása
  • Aktuális igényekhez igazodó létszám és beosztás-tervezés, toborzás felügyelete, kiválasztás
  • Törvényeknek és szabályoknak megfelelő működés biztosítása
  • Költségkalkulációk és elemzések
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év vezetői tapasztalat- KKV szektorban felsővezetői szint, multi környezetben középvezetői szint- Pl.: logisztikai/ értékesítési/ marketing vezetőként
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott, következetes és dinamikus személyiség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Analitikus szemlélet
Előny:
  • Műszaki végzettség
Amit kínálnak:
  • Kiemelkedő alapbérezés mellett éves célbónusz
  • Cégautó korlátlan magánhasználattal
  • Rugalmas munkaidő
  • Home- Office lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest XI. kerület, belföldi és külföldi utazás éves szinten 1-2 alkalommal
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissített önéletrajzzal pályázzon!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.