Gumi,-autó,-teherabroncsszerelő (szállással)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata
a győri telephelyére

GUMI,-AUTÓ,-TEHERABRONCSSZERELŐ (szállás biztosított)
munkakörökbe keres munkatársakat.
Feladatok:
  • Gumiabroncs cseréjének szakszerű végrehajtása a biztonsági előírások betartása mellett
  • Gumiabroncsok mozgatása
  • Gépjárművek és azok szerkezeti egységeinek szerelése, alkatrészek pótlása és cseréje, valamint javítása és felújítása
  • Hibák feltárása, és javítása
Elvárások:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos munkavégzés
  • Kulturált megjelenés
  • Csapatszellem
Előny:
  • autószerelői végzettség vagy karosszérialakatos vagy gumiabroncsjavító-kerékkiegyensúlyozó OKJ-s végzettség
  • gyakorlati ismeretek
Amit kínálunk:
  • Bejelentett munkaviszony, kifizetett túlórák
  • Korszerűen felszerelt raktárak,szervizek
  • Jó munkahelyi körülmények
  • Szezonokon kívül szabad hétvégék
  • Összeszokott, lelkes, fiatalos csapat
  • Munkakört érintő szakmai továbbképzések
  • Szállás biztosítása a telephelyen
Bér:
  • Elérhető bruttó bér 350 - 400 ezer Ft között
Munkavégzés helye:
  • Győr
Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését küldje el önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.