Vezető gépészmérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Műszaki területen működő nagyvállalat, prototípus tervezéssel és gyártással, illetve automatizálással foglalkozó fejlesztési központja számára keresünk budapesti munkavégzéssel, az alábbi pozícióba munkatársakat:

Vezető Gépészmérnök - gépészeti csoportvezető

(Lead Mechanical Engineer)

Amit kínálunk:

  • Elérhető havi jövedelem bruttó 800.000 Ft alapbér + juttatások

  • Felszerelt labor és gépműhely

  • Hosszú távú perspektíva és jövőkép

  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet

  • Több évtizedes múltra visszatekintő stabil vállalati háttér

  • Kiszámítható, tervezhető munkaidő

Feladatok:

  • 6 fős gépészmérnök csapat vezetése

  • Egyedi automatizált célgépek fejlesztése

  • Prototípus berendezések gyártásának, beüzemelésének koordinálása

  • Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel

  • Fejlesztéshez kapcsolódó projektek, beruházások irányítása

  • Együttműködés a társrészlegekkel (gépész-, villamosmérnökök)

Elvárások:

  • Gépészmérnök/Mechatronikai mérnök végzettség (Bsc, Msc)

  • 1-2 év műszaki területen szerzett vezetői tapasztalat

  • 2-3 éves szakmai tapasztalat 3D-s géptervezés területén (Creo, SolidWorks, Inventor)

  • Mechatronikai jellegű célgépek fejlesztésében szerzett gyakorlat

  • Önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség

  • Erős rendszer és folyamatszemlélet

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!