Vámügyintéző munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen.
Csapatukba keresünk új kollégát

VÁMÜGYINTÉZŐ
pozícióba.
Feladatok:
  • Teljes körű vámeljárások önálló lebonyolítása
  • Fuvarokmányok elkészítése
  • Nyilvántartások vezetése
  • INTRASTAT adatszolgáltatás
  • Vámszemléken történő közreműködés
  • Igény esetén fizikai jelenlét a vámhivatalban és speditőri irodákban
Elvárások:
  • Érettségi, valamint vámügyintézői végzettség
  • Legalább 2 éves naprakész gyakorlat a vámügyintézés területén
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Vámjogszabályok, közvámraktár, egyszerűsített vámeljárások ismerete
  • Vámszoftverek ismerete
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, terhelhetőség
Előny:
  • Régens vámszoftver ismeret
  • Aktív angol nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezési csomag
  • Benzinköltség-támogatás (15 Ft/km)
  • Stabil céges háttér
  • Karrierlehetőség
  • Munkahelyi étkezde
  • Munkaidőhöz igazított céges buszjáratok biztosítása Budapestről a Boráros térről, valamint a csepeli Auchan-tól.
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen frissített önéletrajzzal!