Logisztikus (kecskemét, autóipar)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő

Szerzett már tapasztalatot logisztikai területen?

Folyékonyan beszél angolul?

Rendelkezik vállalatirányítási rendszer ismerettel?

Szeretne egy fiatalos csapatban dolgozni?

HA IGEN, akkor jelentkezzen!

Partnerünk egy TIER1 autóipari beszállító, amely évek óta jelen van a hazai piacon.

Csapatukba keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

ELŐSZÉRIA LOGISZTIKUS ÉS DISZPONENS

Milyen feladatok várják az új munkatársat?

  • A cég képviselete a vevők és beszállítók irányába magyar és idegen nyelven

  • Felfutó projektek és a szériagyártás logisztikai folyamatainak koordinálása

  • Alapanyag- és biztonsági készletek monitorozása, statisztikák és kiértékelések készítése

  • Készletek optimalizálása a mindenkori gyári igényeknek megfelelően

  • Beszállítókkal és a fuvarozóval való kapcsolattartás, szállítási időpontok egyeztetése, kiszállítási terv készítése

  • Késztermékek kiszállításának egyeztetése az ügyféllel

  • Fuvarszervezés és az ehhez kapcsolódó EKAER feladatok ellátása

  • Diszpozíciós és beszállítói törzsadatok kezelése, ill. egyéb rendszertechnikai beállítások elvégzése SAP-ban (SD, MM)

  • Beszállítói/ vevői logisztikai reklamációk feldolgozása

  • Kapcsolattartás és feladatmegoldás a társterületekkel (projektvezetés, minőségbiztosítás, gyártás, beszerzés)

  • A logisztikai vezető támogatása a területen kitűzött célok elérésében

Milyen elvárásoknak kell megfelelni?

  • Felsőfokú végzettség (logisztika vagy műszaki irány)

  • Autóiparban vagy gyártó területen szerzett, logisztikai folyamatokkal, diszponálással kapcsolatos releváns tapasztalat

  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete

  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete

  • Folyékony angol nyelvtudás

  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

  • Határozott fellépés, gyors felfogóképesség

  • Műszaki affinitás

A német nyelvtudás előnyt jelent, de nem feltétel!

Mit ajánl a cég?

  • Fix alapbér + cafetéria + 15 Ft/km bejárási támogatás + egészségpénztár + ingyenes edzőterem használat

  • Fiatalos csapat és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Kecskemét környéke

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérem, hogy magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá rendszerünkön keresztül!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.