Sales asszisztens (pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk skandináv tulajdonú, ipari gázeszközök és alkalmazástechnikai termékek forgalmazásával foglalkozó vállalat.
A cég Magyarországon a délkelet európai régió központja is egyben, ahonnan a kereskedelmi és műszaki támogatást biztosítja nagykereskedelmi értékesítési csatornáin keresztül partnerei részére.
Számukra keresünk
SALES ASSZISZTENS
pozícióba új munkatársat értékesítési csapatuk támogatására.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben megfelelnek az elvárásoknak!
Feladatok:
  • Megrendelések rögzítése, visszaigazolása ügyviteli rendszerből
  • Megrendelőkkel való napi szintű kapcsolattartás írásban, szóban
  • Kommunikáció az anyavállalattal és külföldi partnerekkel magyar vagy angol nyelven
  • Értékesítéssel kapcsolatos sales adminisztrációs feladatok elvégzése, esetleges reklamációk kezelése
  • Az értékesítő kollégák támogatása, árajánlatok előkészítése
  • Rendelések, kiszállítások nyomon követése
  • Vevőtörzs karbantartás
Elvárások:
  • Minimum középfokú kereskedelmi vagy műszaki végzettség
  • Angol nyelv legalább középszintű ismerete szóban és írásban, napi szintű üzleti kommunikációban
  • Vevőorientált beállítottság és jó kommunikációs képesség
  • Pontosság, segítőkészség,
  • Csapatjátékos mentalitás
  • Felelősségtudat, megbízhatóság
  • Precíz munkavégzés, proaktivitás
  • MS Office készségszintű használata
Előnyt jelent:
  • Hasonló pozícióban eltöltött 1-3 év munkaviszony
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Felsőfokú végzettség
Amit kínálunk:
  • Alapbérezés mellett- Cafeteria rendszer
  • Laptop, mobiltelefon
  • Nemzetközi háttér, karrierlehetőség
  • Fiatalos munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Pest megye, Halásztelek
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar ÉS angol nyelvű frissített önéletrajzzal pályázzon!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.