Ügyfélkapcsolati munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk 2-3 éves

szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére :

ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

Szívesen tagja lennél egy fiatalos, lendületes csapatnak ?

Szeretnéd modern irodai környezetben végezni a munkádat ?

Jól kommunikálsz és ügyfélorientált is vagy ?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL válaszoltál , jelentkezz ,mert ez a lehetőség Neked szól!

Milyen elvárásoknak kell megfelelned ?

  • Felsőfokú végzettség

  • 2-3 éves munkatapasztalat marketingkommunikációs területen

( reklámügynökségi tapasztalat előny )

  • MS Office ismeretek

  • Középfokú angol nyelvismeret előnyt jelent

    Milyen feladatok várnak Rád?

    • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel, beérkező ügyféligények kezelése

    • Megrendelésekkel kapcsolatos információk rendszerezése

    • Adminisztratív feladatok teljes körű elvégzése

    • Árajánlatok, szakmai anyagok, prezentációk készítése

    • Vezetővel való együttműködés

    • Projekthatáridők pontos betartása

    Mit ajánl a Cég munkád megbecsüléseként?

    • Alkalmazotti jogviszonyt

    • Kiemelkedő , versenyképes bérezést

    • BKV bérlettámogatást

    • 13. havi bérjuttatást

    • Sportpasst

    • Laptopot és mobiltelefont

    • Modern irodai környezetet

    Munkavégzés helye:

    • Budapest 12. kerület

    Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérlek magyar nyelvű önéletrajzoddal pályázz rá a rendszerünkön keresztül!

    Hirdető cég

    A cég rövid jellemzése

    Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

    Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

    Az alkalmazottak száma

    10-19 alkalmazott

    A cég címe

    Petzval József u. 44.
    1119 Budapest
    Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.