Audiológus, hallásakusztikus

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk a világ egyik vezető, hallásrehabilitációs eszközökkel foglalkozó vállalatának magyarországi képviseleteként munkavállalói számára nemzetközi, biztos hátteret és kimagasló szakmai tudást biztosít. Országos hallókészülék szaküzlethálózatuk budapesti szaküzleteibe keressük motivált munkatársukat
AUDIOLÓGUS, HALLÁSAKUSZTIKUS
munkakörbe.

A pozícióra pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!
Az új munkatárs feladatai:
  • A szaküzlet hatékony működésének biztosítása, az ügyfélelégedettség szem előtt tartásával
  • Hallásgondozási feladatok elvégzése
  • Audiológiai szűrő programok bonyolítása
  • Egyéni megoldások ajánlása
  • A készülékek személyre szabott beállítása
  • Hallókészülék értékesítéssel kapcsolatos gyakorlati és adminisztrációs feladatok precíz ellátása
Elvárások:
  • Audiológus, hallásakusztikus vagy KEFA végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs- és szervező képesség
  • Türelmes, empatikus személyiség
Előnyt jelent:
  • GYSE végzettség
  • Hasonló területen, vagy egészségügyben szerzett tapasztalat
  • Kiskereskedelmi értékesítési tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Szakmai tréningek, fejlődési lehetőség
  • Biztos vállalati háttér, dinamikusan fejlődő szervezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, összetett juttatási csomag (alapfizetés + próbaidőt követően cafetéria és jutalék)
  • Igényes munkahelyi körülmények
Munkavégzés helye:
  • Budapest XV. és XVII. kerületi frekventált, tömegközlekedéssel is jól megközelíthető üzletek
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, önéletrajza csatolásával jelentkezzen!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.