Hr manager

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk a világ több országában jelenlévő, flottakezeléssel és operatív lízinggel foglalkozó vállalat. Stratégiájának középpontjában az ügyfél-elégedettség áll, melynek érdekében a cég többféle szolgáltatást és innovatív megoldást kínál partnereik részére.

Az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

HR MANAGER

A munkakör célja:

Olyan HR stratégia kialakítása és megvalósítása, amely összehangolja a HR és az üzleti célokat, annak érdekében, hogy a munkavállalók képesek legyenek elérni a maximális szervezeti érettséget.

Főbb felelősségi körök:

  • Olyan HR rendszerek és folyamatok kifejlesztése és megvalósítása, mint például - de nem kizárólag - a teljesítményértékelési rendszer, a kompenzációs és juttatási rendszer, valamint a HR-politika kialakítása.

  • Új szervezetfejlesztési irányok és módszertanok tervezése és végrehajtása, a szervezeti hatékonyságelemzés, a tehetségfejlesztés, a munkaerő-fejlesztés segítségével, hogy ideális lehetőséget biztosítson a tudás, a készségek és a kompetenciafejlesztés számára.

  • Létszám tervezés, munkaerőforrás kalkulációja, mind a jóváhagyott HR stratégiával, mind pedig a jogi előírásokkal összhangban, hogy optimalizálja a munkaerőköltséget és a vállalat teljesítményét.

  • Optimális kulturális környezet létrehozása, a belső kommunikáció megfogalmazása a vállalati kultúra megértésének megkönnyítése érdekében.

  • Biztosítani kell, hogy a HR adminisztrációja és a kapcsolódó adminisztratív folyamatok összhangban legyenek a társasági és jogi előírásokkal.

  • A többi kolléga aktív támogatása, a szükséges segítség biztosítása a szükséges minőségben, a mindennapi üzleti tevékenység maximális hatékonyságának érdekében.

  • A csapattagok vezetése, felügyelete és motivációjának biztosítása annak érdekében, hogy képesek és hajlandóak legyenek mind az egyéni, mind a csapat célok elérésére.

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Minimum 8 éves releváns tapasztalat szükséges, valamint vezetői tapasztalat

  • Főiskolai, egyetemi végzettség HR vagy gazdasági területen

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • B kategóriás vezetői engedély

  • Magas szintű Excel, Word, PowerPoint ismeretek

  • Vezetői képességek

Mit ajánl a cég?

  • Alapbér + cafetéria + egészségtámogatás + bónusz + céges gépjármű

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, jelentkezzen rá magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.