Területi vezető (budapest és kelet- magyarország)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk több mint 200 országban, több mint 18 ezer munkatárssal a világ egyik vezető nemzetközi kozmetikai márkacikk-forgalmazó vállalata. Az általuk forgalmazott bőrápolási termékek (Nivea, Labello, Hansaplast, Eucerin) világszerte elismert termékek. Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

TERÜLETI VEZETŐ (Budapest és Kelet- Magyarország)
Feladatok:
  • Területi képviselők munkájának támogatása, ellenőrzése
  • Képviselői látogatási stratégia kialakítása  és nyomon követése
  • Képviselői motivációs rendszer kidolgozása és  értékelése
  • Az értékesítési és marketingcélok teljesítése
  • Az értékesítés költségeinek optimalizálása
  • Rendszeres kapcsolattartás a felelősségi körébe tartozó partnerekkel (nagykereskedők)
  • Az értékesítési és marketingtervek elkészítésében való közreműködés
  • Partner teljesítményhez igazodó pénzügyi terv kidolgozása, a partnerre szabott vállalati profit célok megvalósítása
  • Az éves tárgyalások vezetése a kereskedelmi igazgatóval történt egyeztetés és jóváhagyás után
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves releváns értékesítői tapasztalat ebből 3 év vezetői tapasztalat FMCG területen
  • Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás szóban, írásban egyaránt- Az ügyvezetővel való egyeztetés során, sales meetingeken illetve prezentációk alkalmával fogod használni
  • Kiváló szintű MS Office ismeretek (főleg az excelt és a power point-ot fogod használni)
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Megbízható, pontos munkavégzés, jó szervezőkészség
Amit a cég kínál:
  • Szakmai előrelépési lehetőség
  • Alapbérezés mellet cafeteria juttatás és bónusz lehetőség
  • Nemzetközi, stabil háttér
Munkavégzés helye:
  •  A vállalat budapesti irodája (XII. kerület) illetve a felelősségi körébe tartozó országrész
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük jelentkezz frissített önéletrajzoddal!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.