Művezető (békés megye)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiemelt forgalmú építőipari cég
keres útépítési projektek kivitelezéséhez

MŰVEZETŐ (Békés megye)
pozícióba munkatársat.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Mit érdemes tudni a munkáltatóról?
  • Magas- és speciális mélyépítéssel, útépítéssel, közműépítéssel és metróállomások építésével foglalkozik
  • Több mint 25 éve vannak jelen Magyarországon, ezáltal stabil és nagy múlttal rendelkező építőipari nagyvállalat
  • Közel 600 főt foglalkoztat országszerte
  • 4 üzletáguk több mint 50 építési nagyprojektet menedzsel Magyarországon
Miket épített eddig a cég?
  • A 21-es főút számos szakaszának négysávúvá bővítését
  • 8-as főút Várpalota-Veszprém közötti szakaszát
  • A szegedi ELI-ALPS Lézerkutatóközpontot
  • A szombathelyi Haladás Futball Stadiont és Sportközpontot
  • A Hotel Füredet
  • Várkert Bazár és a Zeneakadémia felújítása
  • A szegedi és szentendrei mobilgátat
  • És még számos más nagyprojekt kivitelezése fűződik a nevükhöz
Feladatok:
  • Építésvezető munkájának segítése
  • Alvállalkozók munkájának minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Tervek ellenőrzése, projekt organizáció kivitelezésében való részvétel, építési munkák irányítása
  • Elvégzendő munkák kijelölése a fizikai dolgozóknak, annak ellenőrzése és számon kérése
  • Beszállított anyag átvétele
  • Biztonsági és egészségvédelmi terv betartatása
Elvárások:
  • Középfokú építőipari végzettség
  • Építőipari kivitelezésében szerzett gyakorlat
  • Megbízható munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Előnyt jelent:
  • Útépítő- és fenntartó technikusi végzettség
  • Útépítési nagyprojektek kivitelezésében gyakorlat
Mit ajánl ezért cserébe a munkáltató?
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Változatos, valós szakmai kihívást jelentő feladatokat és karrierlehetőséget
  • Nagy volumenű beruházásokban való részvételt
Mikortól lehet betölteni a pozíciót?
  • Azonnal
Munkavégzés helye:
  • Projekt: M44 gyorsforgalmi út
  • Projektiroda: Szarvas, Békés megye
  • Amennyiben szeretne csatlakozni hozzánk, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.