Művezető (békés megye)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Kiemelt forgalmú építőipari cég
keres útépítési projektek kivitelezéséhez

MŰVEZETŐ (Békés megye)
pozícióba munkatársat.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Mit érdemes tudni a munkáltatóról?
  • Magas- és speciális mélyépítéssel, útépítéssel, közműépítéssel és metróállomások építésével foglalkozik
  • Több mint 25 éve vannak jelen Magyarországon, ezáltal stabil és nagy múlttal rendelkező építőipari nagyvállalat
  • Közel 600 főt foglalkoztat országszerte
  • 4 üzletáguk több mint 50 építési nagyprojektet menedzsel Magyarországon
Miket épített eddig a cég?
  • A 21-es főút számos szakaszának négysávúvá bővítését
  • 8-as főút Várpalota-Veszprém közötti szakaszát
  • A szegedi ELI-ALPS Lézerkutatóközpontot
  • A szombathelyi Haladás Futball Stadiont és Sportközpontot
  • A Hotel Füredet
  • Várkert Bazár és a Zeneakadémia felújítása
  • A szegedi és szentendrei mobilgátat
  • És még számos más nagyprojekt kivitelezése fűződik a nevükhöz
Feladatok:
  • Építésvezető munkájának segítése
  • Alvállalkozók munkájának minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Tervek ellenőrzése, projekt organizáció kivitelezésében való részvétel, építési munkák irányítása
  • Elvégzendő munkák kijelölése a fizikai dolgozóknak, annak ellenőrzése és számon kérése
  • Beszállított anyag átvétele
  • Biztonsági és egészségvédelmi terv betartatása
Elvárások:
  • Középfokú építőipari végzettség
  • Építőipari kivitelezésében szerzett gyakorlat
  • Megbízható munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Előnyt jelent:
  • Útépítő- és fenntartó technikusi végzettség
  • Útépítési nagyprojektek kivitelezésében gyakorlat
Mit ajánl ezért cserébe a munkáltató?
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Változatos, valós szakmai kihívást jelentő feladatokat és karrierlehetőséget
  • Nagy volumenű beruházásokban való részvételt
Mikortól lehet betölteni a pozíciót?
  • Azonnal
Munkavégzés helye:
  • Projekt: M44 gyorsforgalmi út
  • Projektiroda: Szarvas, Békés megye
  • Amennyiben szeretne csatlakozni hozzánk, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.