Trade marketing specialista

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Budapest
Contract type
full-time

Megbízónk több mint 200 országban, több mint 18 ezer munkatárssal a világ egyik vezető nemzetközi kozmetikai márkacikk-forgalmazó vállalata. Az általuk forgalmazott bőrápolási termékek (Nivea, Labello, Hansaplast, Eucerin) világszerte elismert termékek. Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

TRADE MARKETING SPECIALISTA
Feladatok:
  • Aktív részvétel a trade marketing tervek, operatív feladatok kidolgozásában és megvalósításában
  • A márka-, és termékismeret fejlesztése, növekedési lehetőségek felkutatása
  • Piac,- és márkaelemzés: statisztikák, elemzések készítése, következtetések levonása (Nielsen, dunnhamby)
  • Akciós tervekre vonatkozó javaslatok megfogalmazása, összhangban a Key Account Managerrel
  • Lánc-specifikus akciók, promóciók végrehajtása, követése, elemzése, kihelyezési javaslatok készítése
  • Kapcsolattartás a vevőszolgálattal, üzletkötőkkel, ügynökségekkel, kereskedelmi partnerekkel
  • Trade események, meetingek szervezése
  • Hostess promóciók, árubemutatók koordinálása
  • POS anyagok fejlesztése, tervezése, együttműködve a partnerekkel és területi képviselőkkel
Elvárások:
  • Felsőfokú közgazdász végzettség, ha marketing végzettséged van az előny lehet
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat marketing/sales területen, hasonló munkakörben
  • Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás szóban, írásban egyaránt- Napi szinten fogod használni a munkád során, hiszen az ügyvezetővel is kell egyeztetned, aki külföldi, illetve a külföldi társosztályokkal is együtt fogsz dolgozni egy-egy projekt során
  • Kiváló szintű számítógépes ismeretek- Excel használat, statisztikák és riportok készítéshez- Pivot tábla!
  • Fontos, hogy jó elemző- és szervezőkészséggel rendelkezz, hiszen rajtad fog állni a cég trade marketingje
  • Kitűnő kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség és csapatjátékos attitűd is elengedhetetlen, hiszen partnerekkel leszel kapcsolatban, illetve a marketing csapattal is szorosan együtt kell dolgoznod
Előny:
  • Nyomdai ismeretek
Amit a cég kínál:
  • Szakmai előrelépési lehetőség
  • Alapbérezés mellet cafeteria juttatás és bónusz lehetőség
  • Nemzetközi, stabil háttér
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XII. kerület
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, kérjük jelentkezz frissített magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzzal!

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.