Rendszergazda (windows, linux)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk svéd tulajdonú, vezető biztonsági szolgáltató magyarországi leányvállalata. Mindig ügyfeleik egyéni igényeihez szabott szolgáltatásokat kínálnak, legyen szó élőerős őrzésről, műszaki megoldásokról, tanácsadásról vagy magánnyomozásról. Az alábbi munkakörbe keresnek új munkatársat csapatuk bővítése céljából

RENDSZERGAZDA (Windows, Linux)
Feladatok:
  • Hálózati rendszerüzemeltetés
  • Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése
  • Szerverek, számítógépek, egyéb perifériák installálása, beállítása, karbantartása, felügyelete
  • Mentési, archiválási rendszer üzemeltetése
  • IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása
  • Informatikai eszközök beszerzése, nyilvántartása
  • Hálózati hibák feltárása és elhárítása
  • Support tevékenység ellátása
  • Kiszolgáló adminisztráció
Elvárások:
  • Informatikai szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office termékek ismerete
  • Windows és Linux szerver operációs rendszerek üzemeltetési ismerete (Windows webserver rendszerek alapos ismerete, Linux ismeret)
  • Középfokú angol nyelvtudás, aktív angol nyelvismeret (szóban és írásban is napi szinten kell majd használnod)
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Határozottság, precizitás
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Modern, exkluzív jól megközelíthető irodai környezet
  • Te fogod képviselni a magyar leányvállalatot külföldön is
  • Kihívást jelentő, érdekes projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, nemzetközi hátterű vállalat, svéd munkakultúra
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 14. kerület (Hermina Business Tower)
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed kérjük csatold az önéletrajzod!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.