Projekt menedzser

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretne egy multinacionális vállalatnál dolgozni Budapest belvárosában?

Rendelkezik legalább 3-5 éves projektmenedzseri tapasztalattal és alapvető IT affinitással?

Szívesen menedzselne egyszerre IT és egyéb üzleti projekteket is?

Ezen felül tárgyalóképes angol nyelvtudással is rendelkezik?

Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, JELENTKEZZEN, hiszen ez a pozíció csak Önre vár!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk egy világszinten ismert, multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata. Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

PROJEKT MENEDZSER

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Párhuzamosan több projekt teljes körű menedzselése
  • Riportok készítése a projektek aktuális állásáról
  • Együttműködés a társosztályokkal, alvállalkozókkal, ezek alapján projektterv készítése és menedzselése
  • Külső és belső auditok támogatása
  • Projektekhez kapcsolódó szerződések és szabályzatok előkészítése, frissítése, nyomon követése
  • Projekt költségek, erőforrás ráfordítások tervezése és követése
  • Projekt scope kontrollálása, kockázatok kezelése, kockázat csökkentő vagy elkerülő tervek kidolgozása
  • Projekt szponzorokkal történő kapcsolattartás
  • A projekt leszállítandóinak átvétele, a leszállított projekt termék közös értékelése a szakmai csapatokkal

Abban az esetben Ön a tökéletes jelölt, ha...

  • 3-5 éves projektmenedzseri tapasztalattal rendelkezik
  • Felsőfokú az angol nyelvtudása, illetve rendelkezik alapvető IT szaknyelvi tudással is (riportáláshoz szükséges)
  • Képes az önálló és proaktív munkavégzésre, emellett kreatív, logikus a gondolkodásmódja, nyitott és rugalmas
  • Átfogó projekt módszertani ismeretekkel rendelkezik
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezik
  • Magas szinten ismeri az MS Office termékcsaládot

Előnyt jelent, amennyiben...

  • Banki vagy pénzügyi szférában szerzett projektmenedzseri tapasztalatot
  • Korábban IT projektmenedzserként dolgozott, de nyitott más területek irányába is

Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?

  • Versenyképes alapbér
  • Bónusz
  • Kötetlen munkaidő

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, szakmai önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.