Irodai asszisztens (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretnél egy fiatalos, dinamikus, jó hangulatú csapat részese lenni?
Esetleg pályakezdő vagy még és érdekel az asszisztencia világa?

Partnerünk egy élelmiszeripari termékek forgalmazásával foglalkozó cég, akik a XI. kerületi irodájukba keresik új munkatársukat

IRODAI ASSZISZTENS
(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
pozícióba.
Az új kolléga feladatai lesznek:
  • Rendelésfelvétel, rendelések rögzítése és jóváírások kezelése
  • EDI és elektronikus számlázási feladatok ellátása
  • E-mailek kezelése, kapcsolattartás partnercégekkel (angol nyelvhasználat!)
  • Szállítmányozási feladatok- szállítmányindítás, érkeztetés
  • Vám előkészítési folyamatokban való részvétel
Amit a cég kér Tőled:
  • Rendelkezz legalább középfokú végzettséggel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid legyenek (Excel, Outlook)
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Akarj egy összetartó, jó hangulatú csapat részese lenni!
  • Legyél motivált és eredményorientált a munkád iránt!
Előnynek számít, ha...:
  • Felsőfokú végzettséged van
  • Van legalább 1 éves tapasztalatod hasonló területen
  • Szakmai gyakorlat, vagy gyakornoki programban való részvétel
Ami a munkádért cserébe jár neked:
  • Alapbér mellett utazás-, bérlettámogatás
  • Minden eltöltött év után 13. havi alapbér
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület - tömegközlekedéssel könnyedén elérhetőek

Ha úgy érzed te lehetsz a megfelelő jelölt a pozícióra, akkor jelentkezz frissített MAGYAR és ANGOL nyelvű önéletrajzoddal!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.