Vezető előkészítő mérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiemelt forgalmú építőipari cég
keres
útépítési (központi vállalkozás) projektek kivitelezéséhez

VEZETŐ ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK
pozícióba munkatársat.
Mit érdemes tudni a munkáltatóról?
  • Magas- és speciális mélyépítéssel, útépítéssel, közműépítéssel és metróállomások építésével foglalkozik
  • Több mint 25 éve van jelen Magyarországon, ezáltal stabil és nagy múlttal rendelkező építőipari nagyvállalat
  • Közel 600 főt foglalkoztat országszerte
  • 4 üzletáguk több mint 50 építési nagyprojektet menedzsel Magyarországon
Miket épített eddig a cég?
  • A 21-es főút számos szakaszának négysávúvá bővítését
  • 8-as főút Várpalota-Veszprém közötti szakaszát
  • A szegedi ELI-ALPS Lézerkutatóközpontot
  • A szombathelyi Haladás Futball Stadiont és Sportközpontot
  • A Hotel Füredet
  • A Várkert Bazár és a Zeneakadémia felújítása
  • A szegedi és szentendrei mobilgátat
  • És még számos más nagyprojekt kivitelezés e fűződik a nevünkhöz
Feladatok:
  • Közbeszerzési pályázatok készítése
  • Tenderek szervezése, pályáztatás, tenderek értékelése
  • Mennyiségi számítások, mennyiségkimutatások tervek alapján
  • Árkalkulációk készítése
  • Adatbázisok karbantartása
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Szerződéskötések előkészítése
  • A vállalkozási előkészítő mérnök csapat vezetése, szakmai irányítása
  • Cég belső szabályzatainak és előírásainak betartása, a folyamatok betartása
  • Vállalati kalkulációs rendszer működtetése
  • Alvállalkozói adatbank karbantartása és aktualizálása
  • Projekt pályázati lehetőségek figyelése, pályázati anyagok begyűjtése
  • Projektek előkészítési feladatainak ellátása, tender tervdokumentáció feldolgozása, mennyiségi ellenőrzés elkészítése, az ezekkel kapcsolatos tárgyalások, egyeztetések előkészítése
  • Projektek végig vezetése a pályázati szakaszon, a beadandó formailag és tartalmilag megfelelő pályázati dokumentáció elkészítése, az ajánlattételi dokumentáció ellenőrzése
  • Szükség szerint műszaki alternatívákra vagy hatékonyabb megoldásokra javaslattétel keresése / kidolgozása
  • Fővállalkozói szerződések véleményeztetése, ellenőriztetése jogi és gazdasági szempontokból, a generál vállalkozói szerződések megkötésének levezénylése
Elvárások:
  • Építőmérnök végzettség (infrastruktúra szakirány)
  • 3-5 év előkészítésben szerzett tapasztalat
  • Útépítési nagyprojektek előkészítésében gyakorlat
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • MS Project felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Kiváló elemző készség
  • Rendszerszerű gondolkodási készség
  • Magas fokú precizitás
Előnyt jelent:
  • Vezetői tapasztalat
  • Angol vagy német középfokú nyelvtudás szóban és írásban

Mit ajánlunk ezért cserébe?

  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Változatos, valós szakmai kihívást jelentő feladatokat és karrierlehetőséget
  • Nagy volumenű beruházásokban való részvételt
Mikortól lehet betölteni a pozíciót?
  • Azonnal
Munkavégzés helye:
  • Budapest
  • Amennyiben szeretne csatlakozni hozzánk, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.