Vezető előkészítő mérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Kiemelt forgalmú építőipari cég
keres
útépítési (központi vállalkozás) projektek kivitelezéséhez

VEZETŐ ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK
pozícióba munkatársat.
Mit érdemes tudni a munkáltatóról?
  • Magas- és speciális mélyépítéssel, útépítéssel, közműépítéssel és metróállomások építésével foglalkozik
  • Több mint 25 éve van jelen Magyarországon, ezáltal stabil és nagy múlttal rendelkező építőipari nagyvállalat
  • Közel 600 főt foglalkoztat országszerte
  • 4 üzletáguk több mint 50 építési nagyprojektet menedzsel Magyarországon
Miket épített eddig a cég?
  • A 21-es főút számos szakaszának négysávúvá bővítését
  • 8-as főút Várpalota-Veszprém közötti szakaszát
  • A szegedi ELI-ALPS Lézerkutatóközpontot
  • A szombathelyi Haladás Futball Stadiont és Sportközpontot
  • A Hotel Füredet
  • A Várkert Bazár és a Zeneakadémia felújítása
  • A szegedi és szentendrei mobilgátat
  • És még számos más nagyprojekt kivitelezés e fűződik a nevünkhöz
Feladatok:
  • Közbeszerzési pályázatok készítése
  • Tenderek szervezése, pályáztatás, tenderek értékelése
  • Mennyiségi számítások, mennyiségkimutatások tervek alapján
  • Árkalkulációk készítése
  • Adatbázisok karbantartása
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Szerződéskötések előkészítése
  • A vállalkozási előkészítő mérnök csapat vezetése, szakmai irányítása
  • Cég belső szabályzatainak és előírásainak betartása, a folyamatok betartása
  • Vállalati kalkulációs rendszer működtetése
  • Alvállalkozói adatbank karbantartása és aktualizálása
  • Projekt pályázati lehetőségek figyelése, pályázati anyagok begyűjtése
  • Projektek előkészítési feladatainak ellátása, tender tervdokumentáció feldolgozása, mennyiségi ellenőrzés elkészítése, az ezekkel kapcsolatos tárgyalások, egyeztetések előkészítése
  • Projektek végig vezetése a pályázati szakaszon, a beadandó formailag és tartalmilag megfelelő pályázati dokumentáció elkészítése, az ajánlattételi dokumentáció ellenőrzése
  • Szükség szerint műszaki alternatívákra vagy hatékonyabb megoldásokra javaslattétel keresése / kidolgozása
  • Fővállalkozói szerződések véleményeztetése, ellenőriztetése jogi és gazdasági szempontokból, a generál vállalkozói szerződések megkötésének levezénylése
Elvárások:
  • Építőmérnök végzettség (infrastruktúra szakirány)
  • 3-5 év előkészítésben szerzett tapasztalat
  • Útépítési nagyprojektek előkészítésében gyakorlat
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • MS Project felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Kiváló elemző készség
  • Rendszerszerű gondolkodási készség
  • Magas fokú precizitás
Előnyt jelent:
  • Vezetői tapasztalat
  • Angol vagy német középfokú nyelvtudás szóban és írásban

Mit ajánlunk ezért cserébe?

  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Változatos, valós szakmai kihívást jelentő feladatokat és karrierlehetőséget
  • Nagy volumenű beruházásokban való részvételt
Mikortól lehet betölteni a pozíciót?
  • Azonnal
Munkavégzés helye:
  • Budapest
  • Amennyiben szeretne csatlakozni hozzánk, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.