Kereskedelmi / pénzügyi asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk lendületesen fejlődő magyar tulajdonú világítástechnikával és design lámpák kereskedelmével foglalkozó cég, és az egyik piacvezető a területén.
Fiatalos csapatunkba keresünk most

KERESKEDELMI / PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

pozícióba új munkatársakat.
FELADATOK:
  • Vevőszámlák, előleg számlák elkészítése
  • Házi pénztár kezelése
  • Bejövő számlák tartalmi és formai ellenőrzése, iktatása
  • Banki utalások elvégzése
  • Könyvelési anyag összekészítése, kapcsolattartás a könyvelőkkel
  • Kintlévőség kezelése
  • Kapcsolattartás tervezőkkel
  • Árajánlatok írása és nyomonkövetése
  • Szerződések és rendelések előkészítése
  • Project managerek munkájának támogatása
  • Vendégek fogadása és kiszolgálása
  • Napi adminisztratív feladatok elvégzése
ELVÁRÁSOK:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kreatív szemlélet
  • Design lámpák szeretete
  • Minimum 1-3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • PC felhasználói ismeretek (excel, word, power point programok gyakorlati ismerete, napi használata) (apple)
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Vidám, pozitív gondolkodásmód
  • Terhelhető, rugalmas, gyors munkavégzés
ELŐNYÖK:
  • Angol nyelvtudás
  • Azonnali kezdés
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Világítástechnika területen szerzett tapasztalat
  • Design tárgyak vagy design lámpák ismerete
JUTTATÁSOK:
  • Versenyképes jövedelem, fix + teljesítményarányos díjazás
  • Képzések
  • Exkluzív, jól megközelíthető irodai környezet
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, VI.kerület
Jelentkezéséhez kérjük csatolja önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.