Irodavezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk lendületesen fejlődő magyar tulajdonú világítástechnikával és design lámpák kereskedelmével foglalkozó cég, és az egyik piacvezető a területén.
Fiatalos csapatunkba keresünk most

IRODAVEZETŐ
pozícióba új munkatársat.
FELADATOK:
  • Az iroda napi adminisztrációs feladatainak ellátása (telefonhívások, email, posta, beszerzések koordinálása, külső szolgáltatókkal és hivatalokkal történő kapcsolattartás, mérőórák bejelentése)
  • Az iroda és az eszközök rendben tartása
  • Vendégek fogadása, kiszolgálása
  • Alvállalkozói szerződések előkészítése
  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás tervezőkkel
  • Árajánlatok írása és nyomonkövetése
  • Szerződések és rendelések előkészítése
  • Project managerek munkájának támogatása
  • Napi adminisztratív feladatok elvégzése
ELVÁRÁSOK:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó megjelenés
  • Kreatív szemlélet
  • Design lámpák szeretete
  • Minimum 1-3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • PC felhasználói ismeretek (excel, word, power point programok gyakorlati ismerete, napi használata) (apple)
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Vidám, pozitív gondolkodásmód
  • Terhelhető, rugalmas, gyors munkavégzés
ELŐNYÖK:
  • Angol nyelvtudás
  • Azonnali kezdés
  • Világítástechnika területen szerzett tapasztalat
  • Design tárgyak vagy design lámpák ismerete
JUTTATÁSOK:
  • Versenyképes jövedelem, fix + teljesítményarányos díjazás
  • Képzések
  • Exkluzív, jól megközelíthető irodai környezet
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, VI.kerület
Jelentkezéséhez kérjük csatolja önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.