Munkahelyi mérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Tar
Munkaidő
teljes munkaidő

Kiemelt forgalmú építőipari cég
keres
útépítési projektek kivitelezéséhez

MUNKAHELYI MÉRNÖK
pozícióba munkatársakat.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Mit érdemes tudni a munkáltatóról?
  • Magas- és speciális mélyépítéssel, útépítéssel, közműépítéssel és metróállomások építésével foglalkozunk
  • Több mint 25 éve vagyunk jelen Magyarországon, ezáltal stabil és nagy múlttal rendelkező építőipari nagyvállalat vagyunk
  • Közel 600 főt foglalkoztatunk országszerte
  • 4 üzletágunk több mint 50 építési nagyprojektet menedzsel Magyarországon
Miket épített eddig a cég?
  • A 21-es főút számos szakaszának négysávúvá bővítését
  • 8-as főút Várpalota-Veszprém közötti szakaszát
  • A szegedi ELI-ALPS Lézerkutatóközpontot
  • A szombathelyi Haladás Futball Stadiont és Sportközpontot
  • A Hotel Füredet
  • Várkert Bazár és a Zeneakadémia felújítása
  • A szegedi és szentendrei mobilgátat
  • És még számos más nagyprojekt kivitelezés e fűződik a nevükhöz
Feladatok:
  • Az építésvezetők munkájának támogatása
  • Az útépítés helyszínén általános műszaki adminisztráció elvégzése
  • Az alvállalkozói versenyeztetéshez szükséges tender dokumentáció összeállítása
  • A tenderanyagok megküldése alvállalkozók részére
  • Az ajánlatadáshoz szükséges műszaki kérdések megválaszolása
  • Alternatív műszaki ajánlatkérések
  • Árajánlatok begyűjtése, kiértékelése és továbbítása a projektvezetők felé
  • Az alvállalkozói szerződések mellékleteinek összeállítása
Elvárások:
  • Építőmérnök végzettség (infrastruktúra-építőmérnök szakirány)
  • Excel magas szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
  • Megbízhatóság, precizitás, mobilitás és terhelhetőség
Előnyt jelent:
  • Angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
Mit ajánl ezért cserébe a munkáltató?
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Változatos, valós szakmai kihívást jelentő feladatokat és karrierlehetőséget
  • Nagy volumenű beruházásokban való részvételt
Mikortól lehet betölteni a pozíciót?
  • Azonnal
Munkavégzés helye:
  • Projekt: 21-es sz. főút
  • Projektiroda: Tar, Nógrád megye
  • Amennyiben szeretne csatlakozni hozzánk, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.