Munkahelyi mérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Tar
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiemelt forgalmú építőipari cég
keres
útépítési projektek kivitelezéséhez

MUNKAHELYI MÉRNÖK
pozícióba munkatársakat.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Mit érdemes tudni a munkáltatóról?
  • Magas- és speciális mélyépítéssel, útépítéssel, közműépítéssel és metróállomások építésével foglalkozunk
  • Több mint 25 éve vagyunk jelen Magyarországon, ezáltal stabil és nagy múlttal rendelkező építőipari nagyvállalat vagyunk
  • Közel 600 főt foglalkoztatunk országszerte
  • 4 üzletágunk több mint 50 építési nagyprojektet menedzsel Magyarországon
Miket épített eddig a cég?
  • A 21-es főút számos szakaszának négysávúvá bővítését
  • 8-as főút Várpalota-Veszprém közötti szakaszát
  • A szegedi ELI-ALPS Lézerkutatóközpontot
  • A szombathelyi Haladás Futball Stadiont és Sportközpontot
  • A Hotel Füredet
  • Várkert Bazár és a Zeneakadémia felújítása
  • A szegedi és szentendrei mobilgátat
  • És még számos más nagyprojekt kivitelezés e fűződik a nevükhöz
Feladatok:
  • Az építésvezetők munkájának támogatása
  • Az útépítés helyszínén általános műszaki adminisztráció elvégzése
  • Az alvállalkozói versenyeztetéshez szükséges tender dokumentáció összeállítása
  • A tenderanyagok megküldése alvállalkozók részére
  • Az ajánlatadáshoz szükséges műszaki kérdések megválaszolása
  • Alternatív műszaki ajánlatkérések
  • Árajánlatok begyűjtése, kiértékelése és továbbítása a projektvezetők felé
  • Az alvállalkozói szerződések mellékleteinek összeállítása
Elvárások:
  • Építőmérnök végzettség (infrastruktúra-építőmérnök szakirány)
  • Excel magas szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
  • Megbízhatóság, precizitás, mobilitás és terhelhetőség
Előnyt jelent:
  • Angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
Mit ajánl ezért cserébe a munkáltató?
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Változatos, valós szakmai kihívást jelentő feladatokat és karrierlehetőséget
  • Nagy volumenű beruházásokban való részvételt
Mikortól lehet betölteni a pozíciót?
  • Azonnal
Munkavégzés helye:
  • Projekt: 21-es sz. főút
  • Projektiroda: Tar, Nógrád megye
  • Amennyiben szeretne csatlakozni hozzánk, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.