Adózási csoportvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretne Magyarország egyik legnagyobb munkáltatójánál dolgozni?
Rendelkezik szakirányú felsőfokú iskolai végzettséggel és adózási területen szerzett több éves szakértelemmel?
Szívesen felelne egy 10-15 fős szakmai csapat irányításáért?
Kiemelkedő a kommunikációs készsége és kiváló vezetői kompetenciákkal is rendelkezik?
Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, JELENTKEZZEN, hiszen ez a pozíció csak Önre vár!
Mit lehet tudni Megbízónkról?
Partnerünk a magyarországi piac egyik legnagyobb munkáltatója. A cég leányvállalataként működő szolgáltató központjukhoz keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:
ADÓZÁSI CSOPORTVEZETŐ
Milyen feladatok várnak Önre?
  • 10-15 fős adózási csoport szakmai irányítása, munkaszervezése
  • Felelősség az adóbevallások és önrevíziós bevallások összeállításáért a hatályos jogszabályi rendelkezések alapján
  • Szerződések, belső szakmai utasítások adószakmai felülvizsgálata
  • Napi szintű adószakmai problémák megoldása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, külső szakmai partnerekkel
  • Az adózást érintő törvényi szabályozások folyamatos nyomon követése, intézkedési terv kidolgozása, az új adónemekkel kapcsolatos anyagi és eljárási folyamatok kialakítása
  • Közreműködés az SAP bevezetés utómunkálataiban, a rendszer továbbfejlesztésében
Abban az esetben Ön a tökéletes jelölt, ha...
  • Rendelkezik felsőfokú szakirányú iskolai végzettséggel
  • Legalább 2 éves, adózási területen szerzett szakmai tapasztalattal
  • Naprakész adózási és magyar számviteli ismeretekkel
  • Analitikus a gondolkodásmódja, fejlett a problémamegoldó készsége
  • Terhelhető, nagyfokú önállóságra képes
  • Kiváló a kommunikációs készsége
Előnyt jelent, amennyiben...
  • Rendelkezik adótanácsadói vagy adószakértői végzettséggel
  • Jártas az SAP rendszerben
  • Van okleveles könyvvizsgálói végzettsége
Mit ajánl a Munkáltató a pozícióért cserébe?
  • Kiemelkedő alapbért és prémiumot
  • Cafeteriát
  • Szép kártyát
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatást
  • Igényes munkakörnyezetet, egy barátságos csapatot, támogató munkahelyi légkört
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, kihívásokat, hosszú távú karrierlehetőséget
  • Rugalmas munkarendet
  • Vezetőképző programot

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, jelentkezzen rá szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.