Adózási csoportvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretne Magyarország egyik legnagyobb munkáltatójánál dolgozni?
Rendelkezik szakirányú felsőfokú iskolai végzettséggel és adózási területen szerzett több éves szakértelemmel?
Szívesen felelne egy 10-15 fős szakmai csapat irányításáért?
Kiemelkedő a kommunikációs készsége és kiváló vezetői kompetenciákkal is rendelkezik?
Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, JELENTKEZZEN, hiszen ez a pozíció csak Önre vár!
Mit lehet tudni Megbízónkról?
Partnerünk a magyarországi piac egyik legnagyobb munkáltatója. A cég leányvállalataként működő szolgáltató központjukhoz keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:
ADÓZÁSI CSOPORTVEZETŐ
Milyen feladatok várnak Önre?
  • 10-15 fős adózási csoport szakmai irányítása, munkaszervezése
  • Felelősség az adóbevallások és önrevíziós bevallások összeállításáért a hatályos jogszabályi rendelkezések alapján
  • Szerződések, belső szakmai utasítások adószakmai felülvizsgálata
  • Napi szintű adószakmai problémák megoldása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, külső szakmai partnerekkel
  • Az adózást érintő törvényi szabályozások folyamatos nyomon követése, intézkedési terv kidolgozása, az új adónemekkel kapcsolatos anyagi és eljárási folyamatok kialakítása
  • Közreműködés az SAP bevezetés utómunkálataiban, a rendszer továbbfejlesztésében
Abban az esetben Ön a tökéletes jelölt, ha...
  • Rendelkezik felsőfokú szakirányú iskolai végzettséggel
  • Legalább 2 éves, adózási területen szerzett szakmai tapasztalattal
  • Naprakész adózási és magyar számviteli ismeretekkel
  • Analitikus a gondolkodásmódja, fejlett a problémamegoldó készsége
  • Terhelhető, nagyfokú önállóságra képes
  • Kiváló a kommunikációs készsége
Előnyt jelent, amennyiben...
  • Rendelkezik adótanácsadói vagy adószakértői végzettséggel
  • Jártas az SAP rendszerben
  • Van okleveles könyvvizsgálói végzettsége
Mit ajánl a Munkáltató a pozícióért cserébe?
  • Kiemelkedő alapbért és prémiumot
  • Cafeteriát
  • Szép kártyát
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatást
  • Igényes munkakörnyezetet, egy barátságos csapatot, támogató munkahelyi légkört
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, kihívásokat, hosszú távú karrierlehetőséget
  • Rugalmas munkarendet
  • Vezetőképző programot

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, jelentkezzen rá szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.