Művezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Több mint 10 éve stabil háttérrel működő magyar tulajdonú építőipari cég keres
munkatársakat az alábbi munkakörben

MŰVEZETŐ

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Főbb feladatok:
  • Projektek organizációs feladatainak, előkészítésének, kivitelezésének, valamint dokumentálásának ellátása
  • Munkaterületeken építési munkálatok koordinációja, saját dolgozók és alvállalkozók irányítása
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Projektzárási folyamatban való részvétel, elszámolások és nyilvántartások készítése
Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  • Jó kommunikációs készség
  • Kitűnő problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz és megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • 1-3 év építőipari tapasztalat
  • FMV névjegyzékben való szereplés
  • E-Napló vezetésében szerzett tapasztalat
  • Saját autó
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos és folyamatos munkalehetőség egész évben
  • Jó hangulatú munkakörnyezet, összetartó csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el frissített önéletrajzát!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.