Művezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Több mint 10 éve stabil háttérrel működő magyar tulajdonú építőipari cég keres
munkatársakat az alábbi munkakörben

MŰVEZETŐ

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Főbb feladatok:
  • Projektek organizációs feladatainak, előkészítésének, kivitelezésének, valamint dokumentálásának ellátása
  • Munkaterületeken építési munkálatok koordinációja, saját dolgozók és alvállalkozók irányítása
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Projektzárási folyamatban való részvétel, elszámolások és nyilvántartások készítése
Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  • Jó kommunikációs készség
  • Kitűnő problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz és megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • 1-3 év építőipari tapasztalat
  • FMV névjegyzékben való szereplés
  • E-Napló vezetésében szerzett tapasztalat
  • Saját autó
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos és folyamatos munkalehetőség egész évben
  • Jó hangulatú munkakörnyezet, összetartó csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el frissített önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.