Építésvezető (Kaposvár)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Kaposvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Kiemelt forgalmú építőipari cég
keres felvételre
Hídépítési projektek kivitelezéséhez

ÉPÍTÉSVEZETŐT (Kaposvár)
Mit érdemes tudni a munkáltatóról?
  • Útépítéssel, magas- és speciális mélyépítéssel, közműépítéssel és metróállomások építésével foglalkozik
  • Több mint 25 éve van jelen Magyarországon, ezáltal stabil és nagy múlttal rendelkező építőipari nagyvállalat
  • Közel 600 főt foglalkoztat országszerte
  • 4 üzletáguk több mint 50 építési nagyprojektet menedzsel Magyarországon

Miket épített eddig a cég?

  • A 21-es főút számos szakaszának négysávúvá bővítését
  • 8-as főút Várpalota-Veszprém közötti szakaszát
  • A szegedi ELI-ALPS Lézerkutatóközpontot
  • A szombathelyi Haladás Futball Stadiont és Sportközpontot
  • A Hotel Füredet
  • Várkert Bazár és a Zeneakadémia felújítása
  • A szegedi és szentendrei mobilgátat
  • És még számos más nagyprojekt kivitelezése fűződik a nevükhöz
Feladatok:
  • Hídépítési kivitelezési feladatok munkahelyi vezetése,
  • Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, gazdaságosságra, határidőre, minőségre, valamint a beszállítói és alvállalkozói követelményekre,
  • Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása,
  • Megrendelői oldallal történő kapcsolattartás,
  • Költségszámítások és árkalkulációk készítése kiviteli tervek alapján,
  • Alvállalkozói pályáztatások lebonyolítása,
  • Szerződéskötés előkészítése,
  • Pótmunka elszámolások végrehajtása,
  • Utókalkulációk készítése
Elvárások:
  • Építőmérnöki végzettség (infrastruktúrai szakirány előnyt jelent),
  • Hídépítési nagyprojektek kivitelezésében gyakorlat,
  • Min. 3 év hídépítési nagyprojekten szerezett építésvezető gyakorlat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Angol vagy német középfokú nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Megbízható, precíz munkavégzés,
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
Előnyt jelent:
  • FMV KÉ jogosultság
Kezdés várható időpontja:
  • Azonnal
Munkavégzés helye:
  • Projekt: Kaposvári Intermodális csomópont
  • Projektiroda: Kaposvár, Somogy megye
  • Amennyiben szeretne csatlakozni hozzánk, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.